Модельный ряд Honda

Отзыв о Honda Civic 2012 года

Автомобиль: Honda Civic 4D 2012 г.в., седан, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 22400 км, двигатель - 1.8 бензин, комплектация - Мінімалка з автоматом
Автор: анонім (Украина, Киев)   10.06.2014

Жодного разу не писав відгуки на рахунок авто, так що сильно не критикуйте). Володію цим авто 15 місяців. Основним критерієм вибору авто було витрата пального. В салоні сказали 8-9 л. по місту. Машина експлуатується в Києві. Десь читав відгук про 5-6 л по місту. Брехня!! 10-11 з екон режимом. Правда варто відмітити той факт, що машина дійсно їде, навіть при обгонах 100+. Йдемо далі. Електроніка - глючить, наприклад збиває з юзб на радіо без будь-якої причини, а інколи взагалі видає помилку юзб, і для того щоб привести її в норму потрібно глушити двигун. Дрібниця, але дратує. Абсолютно незручні сидіння. Зате ергономіка основних органів (клімат, мультимедіа) управління зручна. Досить просторий багажник. Автомат "тупий", через нього збільшується витрата палива. Незважаючи на маленький кліренс (близько 13 см з металевим захистом) абсолютно нормально експлуатується зимою. Мені здається це вже справа особистої майстерності. Те ж саме і стосується бордюрів - штурмую будь-який і без жодних наслідків. Єдиний недолік такого кліренсу є наступним: я багато пересуваюся по Україні, і часто зустрічаю "колії" на асфальті. Бійтеся його. Це Ваш основний ворог. Нещодавно в мене з"явилося тарахкотіння в передній панелі, досить гучне. Буду їхати на сервіс розбиратися. Перше ТО на 15000 обійшлося в 1500 грн.

Плюсы автомобиля: Особисто мені подобається дизайн. Досить хороша база в порівнянні з конкурентами. Дуже хороше управління. "Липне" до дороги. Динаміка для такого мотору хороша. Зручна ергономіка.

Минусы автомобиля: Сидіння не комфортні. Дуже і дуже жостка підвіска. Шумоізоляція паршива. Якість матеріалів. Глюк мультимедійної системи. Витрата пального (і це при абсолютно спокійній їзді). "Тупий" автомат.

Совет покупателю: Незважаючи на всі недоліки, як значні, так і досить дрібні, я вважаю її однією з найкращих в класі, та, що немало важливо, однією з таких, що є добре укомплектована у базовій версії. Менший кліренс у порівнянні з конкурентами, на мою думку є плюсом, так як я вже писав вище - це є справою майстерності. Висновок: якщо Вам потрібна "робоча конячка" беріть німця з дизелем. Цей автомобіль виступає більш спортивним бюджетним седаном з доволі високою витратою пального та низьким комфортом. Наступною машиною точно буде дизельний "німець" так як я більше ціную комфорт, а не драйверські якості. Дякую за увагу!

git

Дуже цікава позиція, не часто зустрінеш таке відношення до авто)! Дякую за відгук!

Сергей Шишло

У меня на механике, подвеска достаточно мягкая, расход в городе от 7.6 до 9 литров, смотря как ехать. Т.е. если ездить до 40 км\ч(пробки) то расход больше.

POvchinnikov

По поводу седений не согласен, что неудобные, но здесь каждому свое. А шумка да, так себе, поэтому я сделал дополнительную изоляцию, посмотрите на Автобазе - https://avtozvuk.ua/shumoizolyatsiya/c21, здесь реально не дорого, а если есть где, иожно и самому в двери поставить.

Тест-драйв Honda Civic: Honda Civic 2012. Взрослеем вместе.
Honda Civic 2012. Взрослеем вместе.

Прежде чем перейти к обзору новой Honda Civic в кузове седан, давайте вспомним докризисные времена 2007-2008 гг. То были золотые время для этой модели в нашей стране, когда изголодавшиеся по иномаркам украинцы готовы были ждать ее год или даже полтора. Более того, отлично продавался не только сам Сивик, но даже очередь за ним! Сегодня финансовое положение большинства украинцев показывает, что «покращення» уже наступило. Тем не менее, категория автомобилей в пределах $25000 остается по-прежнему востребованной

Продажа б/у Civic

Honda Civic 2019 Honda Civic 13.900$ 2019 93.000 км